Nechcinudu.cz

Mobilní aplikace ČPZP

 

Mobilní aplikace ČPZP nabízí přehledné informace pro všechny typy mobilních telefonů, smartphonů a tabletů, které podporují javascript.

Mobilní aplikaci ČPZP naleznete na adrese m.cpzp.cz
Nejde o standardní aplikaci ke stažení a k instalaci na mobilním zařízení. Stačí otevřít výše uvedenou adresu ve standardním prohlížeči ve vašem mobilu nebo tabletu a dostanete se na naši aplikaci, přizpůsobenou pro mobilní zařízení.

Co všechno aplikace umí

Nově umožňujeme sjednání cestovního pojištění!

Základní nástroje, které aplikace nabízí:

 • seznam poboček ČPZP včetně otevírací doby, omezení a odkazů na mapy
 • přehled akcí ČPZP
 • uzavření cestovního pojištění on-line
 • vyhledávání smluvních lékařů
 • přehled aktualit a nových informací
 • důležité informace pro klienty (čísla účtů, doporučení, rady, oznámení).

Registrovaným klientům umožňujeme přístup na:

 • osobní účet pojištěnce
 • přehled poplatků u lékaře

Pro použití těchto nástrojů musíte mít zřízen přístup do Elektronické přepážky ČPZP a mít alespoň jedno oprávnění typu pojištěnec. Pokud přístup do Elektronické přepážky ČPZP nemáte, lze si jej zřídit na kterékoliv pobočce ČPZP nebo on-line přes web.

 
Osobní účet na iPadu
 

Na jakých zařízeních aplikace poběží

V podstatě na jakémkoliv mobilním zařízení s internetovým prohlížečem. Pro plné využití však budete potřebovat podporu javascriptu. Bez této podpory se sice data budou zobrazovat, ovládání však nebude plně komfortní a nebude nabízet všechny možnosti.

V praxi se dá říct, že aplikace běží na všech moderních mobilních telefonech. Bez problémů poběží na systémech Android 2.2 a vyšší, iOS (iPad, iPhone), Symbian Anna, Samsung Bada, Windows Phone, Blackberry a dalších.

Aplikace byla primárně vyvíjena s podporou pro systém Android a iOS (Apple). Přizpůsobuje se všem rozlišením displejů, proto bude funkční na mobilních zařízeních s nízkým rozlišením, na tabletech s vysokým rozlišením pak vyniknou lépe všechny možnosti. Již brzy zprovozníme speciální verzi pro Android a iOS, která bude dostupná v obchodech Google Play a App Store.

Heslo pro přístup na privátní funkce

Pro přístup na privátní funkce budete potřebovat přihlašovací jméno a heslo. Pokud jej neznáte a jste registrováni v Elektronické přepážce ČPZP s přístupem přes SMS kód, můžete si nechat zaslat své nové heslo.

 1. Na úvodní stránce klikněte na ikonku "Přihlásit". 
 2. Ve druhém formuláři "Generování nového hesla" vyplňte své přihlašovací jméno a mobilní číslo uvedené při registraci do E-přepážky ČPZP. Mobilní číslo uvádějte bez předčíslí a bez mezer. 
 3. Klikněte na tlačítko "Generovat" a nové heslo Vám přijde zdarma v SMS zaslané na Váš mobil. Samozřejmě jen, pokud jste s uvedenými údaji v E-přepážce registrováni.

Poté se můžete přihlásit přihlašovacím jménem a heslem ve formuláři "Přihlášení do privátních funkcí".

Tento postup můžete využít i v případě, kdy heslo zapomenete. Heslo si po přihlášení můžete změnit. Stačí, když kliknete na úvodní stránce na ikonku "Odhlásit" Zde se můžete odhlásit, nebo si jednoduše změnit své heslo.

Pozor! Po přihlášení zůstáváte trvale přihlášeni, dokud se sami neodhlásíte. Pokud svůj mobil nebo tablet sdílíte s jinými osobami, doporučujeme se pokaždé z bezpečnostních důvodů odhlásit.

Výdajový účet na mobilu
Úvodní strana aplikace
Přehled poboček na mobilu
Sjednání cestovního pojištění

Za obsah odpovídá: Libor Bedrlík

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205