Slevy s ČPZP 2019

On-line služby

Registrace k ČPZP

Staňte se naším pojištěncem a registrujte se on-line k ČPZP. Registrace je jednoduchá a bezpečná. Vyplněním on-line formuláře povedeme Vaši žádost a v řádném registračním období Vám zašleme kurýrem k podpisu Evidenční list pojištěnce.

Ke změně zdravotní pojišťovny může dojít pouze jednou za 12 měsíců, a to vždy jen k 1. dni následujícího pololetí, nejpozději však 3 měsíce před požadovaným dnem změny.

registrace k ČPZP

Registrace

Elektronická přepážka

Elektronická přepážka, nebo taky portál, je nástroj pro elektronickou komunikaci s ČPZP. Nemusíte chodit na pobočku, abyste vyřídili své základní požadavky. V elektronické přepážce naleznete všechny základní služby pro pojištěnce, plátce i zdravotnická zařízení, jako například:

  • osobní účet pojištěnce
  • vyúčtování OSVČ
  • hromadné oznámení zaměstnavatele
  • přehled o platbě pojistného
  • odesílání vyúčtování
  • prohlížení faktur
  • a mnoho dalších

více informací

Elektronická přepážka

Cestovní pojištění

Pokud cestujete do zahraničí, určitě se vám bude hodit cestovní pojištění. ČPZP ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou připravila pro své pojištěnce zvýhodněné sazby pro cestovní pojištění. Můžete uzavřít cestovní pojištění on-line přes web. Platit můžete on-line nebo převodem z účtu na účet.

Pojistit se mouhou i klienti nepojištění u ČPZP, můžete tak pojistit celou rodinu nebo skupinu přátel.

uzavřít pojištění

Cestovní pojištění

Plaťte méně

Pro naše pojištěnce jsme připravili ve spolupráci s partnery výhodné slevy na zboží a služby.

Vyhledejte si slevy podle oboru nebo oblasti a čerpejte své výhody. Slevy jsou až desítky procent nebo tisíce korun.

najít slevu

Plaťte méně

Smluvní lékaři

Potřebujete najít smluvního lékaře ve svém okolí? Nemusíte navštívit naši pobočku, abyste to zjistili. Stačí použít naše vyhledávání smluvních lékařů. Zadejte odbornost a lokalitu a najděte si nejbližšího smluvního lékaře ČPZP.

najít lékaře

Smluvní lékaři

Dotazy na lékaře

Máte zdravotní problém, se kterým potřebujete poradit, ale ještě to není na to, abyste navštívili lékaře?

Zkuste položit dotaz v naši internetové poradně, kde vám odpoví odborný lékař. Je zde zastoupena většina lékařských odborností a u všech odborností je dlouhá historie již položených dotazů.

Možná vám poradíme.

zeptat se lékaře

Dotazy na lékaře

Ověření pojištěnce

Chcete ověřit, zda je osoba pojištěncem ČPZP. Stačí zadat číslo pojištěnce nebo číslo EHIC karty a zjistíte, zda se jedná o pojištěnce ČPZP.

ověřit

Ověření pojištěnce

Hodnocení nemocnic

Zajímá vás jak hodnotí pacienti nemocnici ve vašem okolí? Chcete přispět k hodnocení a pomoci tak ostatním v orientaci? Chcete vědět, která nemocnice má nejlepší hodnocení? Vyplňte formulář pro svou nemocnici.

hodnotit

Hodnocení nemocnic

Průkaz EHIC

Pokud jste ztratili svůj evropský průkaz zdravotního pojištění EHIC, můžete si požádat o jeho zaslání na adresu trvalého pobytu.

více informací

Průkaz EHIC

Mobilní aplikace

Pro majitele chytrých mobilních zařízení a tabletů jsme připravili mobilní aplikaci. Aplikace je ke stažení na Google Play i App store pro operační systémy Andorid a iOS. Podrobné informace o funkcích, ukázky z aplikace a video naleznete na stránce k aplikaci.

více informací

Mobilní aplikace

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205