Stáhněte si mobilní aplikaci
"Zdraví v mobilu"
pro lepší orientaci v péči o vaše zdraví

Naši aplikaci naleznete na Google Play i App Storu ve verzích pro Android a iOS.Vítejte ve světě, kde máte své zdraví a zdraví svých blízkých pod kontrolou. Ve světě, kde najít toho nejbližšího lékaře je stejně snadné, jako pár pohybů prstem. Kde během pár chvil najdete otevřenou lékárnu. Kde své zdraví a výdaje za něj máte jednoduše pod palcem. Vítejte v aplikaci Zdraví v mobilu.


Funkce pro veřejnost

Cestovní pojištění

Sjednejte si pohodlně cestovní pojištění za výhodné sazby

Jednoduše a rychle uzavřete cestovního pojištění s výhodnými sazbami pro pojištěnce ČPZP. Pojištění můžete zaplatit ihned platební kartou a zítra můžete v klidu cestovat.

Najdi lékárnu

Najděte nejbližší lékárnu ve svém okolí

Hledáte nejbližší lékárnu? Najdeme ji a ukážeme vám také, jakou má otevírací dobu. Víme o všech lékárnách po celé ČR.

Najdi lékaře

Najděte nejbližšího lékaře ve svém okolí

Najdeme smluvního lékaře ČPZP. Nabídneme vám kontaktní údaje včetně ordinační doby. Stačí kliknout, a spojíme vás s ordinaci, kde si domluvíte návštěvu.

Najdi pobočku ČPZP

Najděte nejbližší pobočku ČPZP ve svém okolí

Ukážeme vám všechny pobočky po celé ČR. Dozvíte se, kdy nás můžete navštívit a třeba i to, jestli ve vámi vybrané pobočce je bezbariérový přístup.

Lékařská pohotovost

Vyhledejte nejbližší lékařskou pohotovost ve svém okolí

Řešit zdravotní problémy v sobotu večer není příjemné. My vám to usnadníme a poradíme, kde najít lékařskou pohotovost.

Očkování

Přehled možných očkování s připomenutím blížících se termínů

Podívejte se jaká očkování jsou u nás běžná. A když už se necháte očkovat, poznamejte si vše do naší aplikace. Upozorníme vás 60 dní předem na termín přeočkování.

Důležitá čísla

Seznam telefonních čísel pro tísňová volání

Občas se ocitneme v nouzi. A pak se možná hodí přehled důležitých čísel. Stačí kliknout a my vás telefonicky spojíme.

Najdi lékárnu Cestovní pojištění Najdi pobočku ČPZP

Funkce pro pojištěnce

Osobní účet

Přehled výdajů na zdravotní péči a služby za zvolené období

Chcete vědět, kolik zaplatila pojišťovna za vaši zdravotní péči? Ukážeme vám to. A můžete se podívat i na náklady za své děti nebo třeba rodiče.

Porovnání výdajů

Porovnání výdajů na zdravotní péči s průměrem na pojištěnce v okrese

Zjistěte, které léky stály nejvíce, kolik stála vaše zdravotní péče za celý rok a jak jste na tom ve srovnání s průměrným pojištěncem.

Seznam lékařů

Seznam aktuálně navštěvovaných lékařů

Nemůžete si vzpomenout, jak se jmenuje ortoped, u kterého jste byli před měsícem? Můžeme vám také ukázat, které lékaře navštěvují vaše děti, až se vás budou u vyšetření zase ptát.

Seznam léků

Přehled o aktuálně užívaných lécích

Když si nevzpomenete na název léku, který užíváte, protože mají složité názvy, nevadí. My vám je připomeneme. A můžete si rovnou poznačit dávkování.

Lékařská zpráva

Uložte si lékařské zprávy v elektronické podobě a mějte je vždy po ruce

Až se vás praktický lékař zeptá na výsledek vyšetření u kardiologa, přepošlete mu zprávu na jeho e-mail. Stačí si jen všechny zprávy vždy vyfotit, uložit do aplikace a popsat.

Kartička pojištěnce

Předložte lékaři elektronickou verzi kartičky pojištěnce

Manželka vás poslala s dcerou k lékaři, ale její kartičku pojištěnce nechala u sebe v peněžence? To vás nezaskočí, protože ji máte v naší mobilní aplikaci stále u sebe.

Informace OSVČ

Sledujte vyúčtování plateb přehledně na jednom místě

Děláte s daňovým poradcem vyúčtování daní a potřebujete přehled záloh teď hned? Máte ho mít. A ještě si ověříte, jestli nemáte na zdravotním pojištění dluh.

Poplatky

Přehled doplatků za léky a poplatků u lékaře

Podívejte se, kolik jste letos zaplatili na doplatcích za léky nebo na poplatcích u lékaře. A když částka překročí ochranný limit, automaticky vám pošleme přeplatek zpět.

Osobní účet Seznam lékařů Zdraví v mobilu menu

Funkce pro nastávající maminky

Myslíme i na nastávající maminky a v naší aplikaci Zdraví v mobilu jsme pro ně připravili mnoho zajímavých funkcí a služeb. Ostatně, podívejte se.

Vývoj miminka Těhotenská vyšetření Velikost miminka

Jak používat Zdraví v mobilu jako pojištěnec

Stáhněte si aplikaci Zdraví v mobilu do svého telefonu. Abyste mohli v mobilní aplikaci používat všechny funkce pro pojištěnce ČPZP, musíte být pojištěncem ČPZP (noví klienti se mohou registrovat zde) a mít platnou registraci s oprávněním v naší Elektronické přepážce. Pokud jste uživatelem Elektronické přepážky ČPZP, můžete si v mobilní aplikaci zřídit přístup v Menu, v části pro nastavení přihlašovacích údajů (Přihlásit se). Stačí kliknout na tlačítko „Zřídit přístup“, vyplnit přihlašovací jméno do Elektronické přepážky a mobilní číslo, které jste pro přístup registrovali. My vám obratem pošleme prostřednictvím SMS heslo. Přihlašovací jméno a heslo poté nastavíte v Menu mobilní aplikace, a následně se již dostanete například na svůj osobní účet, přehled lékařů, kartičku pojištěnce, přehled OSVČ a mnoho dalších funkcí.

Pokud chcete mít v mobilní aplikaci přístup na kartičky pojištěnce i pro své děti nebo své blízké, pak musíte mít na své děti (rodiče, manželku, manžela) oprávnění. O oprávnění si můžete požádat na pobočce ČPZP nebo po přihlášení v Elektronické přepážce ČPZP.

Pokud nejste registrováni v Elektronické přepážce ČPZP a chcete mít přístup třeba na osobní účet, pak se jednoduše (a rychle) zaregistrujte na kterékoliv pobočce ČPZP nebo online prostřednictvím webových stránek.

REGISTRACE k ČPZP

ČPZP