Slevy s ČPZP 2019

Prohlášení

Informace zdravotního charakteru zveřejňované na stránkách serveru České průmyslové zdravotní pojišťovny, www.cpzp.cz, nejsou určeny jako návod pro diagnostiku nemocí či léčbu nemocí, ani jako návod pro správné užívání léčiv a prostředků zdravotnické techniky v individuálních případech. V případě jakýchkoliv zdravotních potíží, nemocí nebo nežádoucích účinků léku se vždy obraťte na svého lékaře.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna neodpovídá za škody a následky vzniklé uživateli stránek tím, že se v případě zdravotních potíží, poruch zdraví, užívání léku či použití prostředků zdravotnické techniky neobrátí na příslušného zdravotnického odborníka.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna neodpovídá za obsah příspěvků uživatelů ve volně přístupných rubrikách a obdobných službách tohoto serveru. Česká průmyslová zdravotní pojišťovna si vyhrazuje právo, bez upozornění smazat příspěvek, který svým obsahem porušuje ustanovení zákona.

Uživatel těchto stránek uděluje souhlas s využitím osobních údajů uživatelem poskytnutých, prostřednictvím některé z funkcí tohoto serveru, pro zasílání aktuálních informací týkající se České průmyslové zdravotní pojišťovny a za účelem nabízení obchodu či služeb provozovatele serveru, a to po dobu kdy bude uživateli těchto stránek zasílat či nabízet výše uvedené. Shromážděné osobní údaje nebudou poskytovány třetí straně. Uživatel má právo své osobní údaje z odběru aktuálních informací, nabízení obchodu a služeb kdykoliv odhlásit. Uživatel těchto stránek může kdykoliv svůj souhlas s využitím osobních údajů odvolat.

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Česká průmyslové zdravotní pojišťovny zakázáno.

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205