Oznámení ČPZP

Vážení klienti, na této stránce zobrazujeme všechna aktuální oznámení ČPZP.

Pobočka Olomouc
Vážení klienti, velice se omlouváme, ale vzhledem k neočekávaným stavebním problémům při realizaci modernizace klientských prostor, nemůžeme pobočku Erbenova v současné době pro veřejnost otevřít. Obsluha klientů v Olomouci je zajištěna posílenou pobočkou Jeremenkova (Železniční poliklinika). Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Teplice
Vážení klienti, pobočka Teplice bude dne 20.1.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Jeseník
Vážení klienti, pobočka Jeseník bude ve dnech 12.1. a 19.1.2022 z provozních důvodů v době od 8:00-10:00 hod. uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Ústí nad Labem
Vážení klienti, pobočka Ústí nad Labem bude dne 18.1.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Jindřichův Hradec
Vážení klienti, pobočka Jindřichův Hradec ve dnech 17.1.-19.1.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Valašské Meziříčí
Vážení klienti, pobočka Valašské Meziříčí bude dne 25.1.2022 z provozních důvodů otevřena pouze do 12:00 hod. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Pobočka Vysoké Mýto
Vážení klienti, pobočka Vysoké Mýto bude ve dnech 17.1. a 20.1.2022 z provozních důvodů uzavřena. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeh uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.