Mobilní aplikace

Prevence v mobilu

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna zasílá svým pojištěncům, kteří jsou registrováni v Elektronické přepážce ČPZP, SMS upozornění zdarma.

Co je SMS upozornění

Hlavní službou je zasílání upozornění na blížící se termín preventivní prohlídky pro dospělé pojištěnce. Klientům před pravidelnou preventivní prohlídkou zašleme zdarma SMS zprávu s upozorněním na blížící se termín a typ preventivní prohlídky. Zpráva může vypadat například takto:

V současné době zasíláme preventivní upozornění:

  • na vyšetření u praktického lékaře (každé dva roky)
  • pro ženy jednou ročně – gynekologická prohlídka
  • na prohlídku u stomatologa (1x ročně)

Preventivní prohlídky mají svůj klíčový význam ve snížení rizika výskytu závažných onemocnění i nákladů na následnou léčbu. Včasné odhalení příznaků závažného onemocnění navíc zvyšuje šance na úplné vyléčení. Zdraví našich pojištěnců nám není lhostejné a touto službou aktivně přispějeme k včasnému odhalení onemocnění.

SMS upozornění do budoucna plánujeme dále vylepšovat. Chceme rozšířit typy preventivních prohlídek, plánujeme zasílání oznámení stavu žádanek u některých klientů atd.

SMS zprávy jsou zasílány zcela zdarma, pro naše pojištěnce nepředstavují žádné další náklady.

Kdy začnu dostávat SMS upozornění

Stačí navštívit kteroukoliv pobočku ČPZP a požádat o prevenci v mobilu. Po ověření vašeho mobilního čísla vám bude zasílání SMS upozornění na počkání aktivováno.

Za obsah odpovídá: Libor Bedrlík

Facebook

Infocentrum
810 800 000, 597 089 205
(částečně hrazeno)

kód pojišťovny: 205