Kód pojišťovny

Desatero pro klienty ČPZP

1. Víte, že ČPZP je druhou největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou a nabízí služby více než 1,3 mil. pojištěncům ve více než 26 tisících zdravotnických zařízeních v rámci celé ČR? 

2. Rozmyslete si změnu zdravotní pojišťovny, další změnu lze provést až za 1 rok.

3. Nevěřte slibům o finančních výhodách jiné zdravotní pojišťovny, srovnejte si před rozhodnutím změnit zdravotní pojišťovnu jejich nabídku.

4. Mějte na mysli, že Váš ošetřující lékař nemusí mít uzavřenou smlouvu s jinou zdravotní pojišťovnou.

5. Nezapomeňte, že změnu zdravotní pojišťovny musíte nahlásit zaměstnavateli, ošetřujícímu praktickému lékaři, stomatologovi a ženy také gynekologovi.

6. Přesvědčte se o nabízených službách ČPZP na nejbližší pobočce, na internetových stránkách nebo telefonní lince Infocentra.

7. Ověřte si, zda jiná pojišťovna nabízí pro své pojištěnce výhodné cestovní pojištění, které si můžete sjednat u ČPZP na všech pobočkách i online.

8. Informujte se, zda zdravotní pojišťovna nabízí elektronickou komunikaci nebo aplikaci, prostřednictvím které můžete žádat o proplacení preventivních programů online, a tak ušetříte Váš čas.

9. Neradi komunikujete online? Navštivte některou z našich poboček, kterých máme na území ČR více než 100.

10. Máte otázky, není Vám něco jasné? Zavolejte na Infolinku 810 800 000, 597 089 205 nebo navštivte naši nejbližší pobočku.

 

 

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.