Kód pojišťovny

ČPZP Run-Up 2013, nejneuvěřitelnější závod bude v pátek 20. září 2013

Každý závodník má šanci získat nový Opel Mokka na víkend.

Závod ČPZP Run-Up 2013 (běh do schodů) zamíří v pátek 20. září 2013 do Olomouce! Běžci budou muset vyběhnout do budovy RCO. Zájemci se mohou registrovat až do 17. září na adrese www.run-up.cz.

Run-Up je organizován po celém světě: od Berlína, Vídně, přes Taipei až po Sydney, Chicago nebo Singapour. Tím nejznámějším je bezesporu závod, který se koná každoročně v únoru v newyorském Empire State Building. V České republice se závod běhá od roku 2007 a v letošním roce se uskutečnil také v Ostravě, Praze a Plzni.

V den závodu začnou účastníci s úderem 15:30 hodin každou minutu vybíhat směrem k náměstí před věží na rozběh, aby se poté mezi sebou utkali v hlavní disciplíně celého závodu, tedy v běhu do schodů. V letošním roce se organizují dva závody: Závod Elite až na vrchol věže (18. patra) a závod Open do 10. patra. „To umožní sportovcům si Run-Up zkusit a pokořit tuto výzvu. Samozřejmě že ceny budou méně atraktivní, ale každý běžec je vzhledem k tašce závodu, kterou dostane, odměněn a nejlepší muž a nejlepší žena vyhrají hodnotné ceny“, oznamuje Chris Delattre, organizátor závodu. Pokud jde o Elite Run-Up, 30 nejlepších časů (22 mužských a 8 ženských) bude kvalifikováno do finále, které se uskuteční ještě v tentýž podvečer.

Mezitím budou probíhat závody dětí a mládeže, atrakce pro veřejnost.

V 19:00 pro Vás zahraje Čechomor. Vstup je zdarma!

Vítěz ČPZP Run-Up 2013 dostane tablet Lenovo ideatab a1000 nebo nové smartphone Alcatel Onetouch Ultra a další atraktivní ceny. Pro ostatní budou připraveny další ceny v hodnotě stovek tisíc korun: zájezd, trička, hodinky a další.

Mimo to proběhne mezi všemi běžci velké slosování o nový Opel Mokka na víkend. K tomu, aby získali možnost vyhrát nový Chevrolet, musí učinit dva kroky: zapsat se a poté se zúčastnit závodu.

Stejně jako loni se uskuteční celonárodní kolo Mistrovství ČR v běhu do schodů. Prvních 12 běžců z každého kola bude pozváno do velkého finále, které se bude konat 27. září 2013 v Praze.

Závodníci se budou moci zúčastnit Světového poháru v běhu do schodů. Stačí se jen zapsat na webových stránkách organizátorů www.towerrunning.com, poté běžet co nejvíce závodů po celém světě a získat tak co největší počet bodů.

Každý závodník obdrží od organizátorů tašku obsahující nápoj, závodní číslo, čip a mnoho dárků od našich partnerů.

Závod Elite Run-Up 2013 se bude sestávat ze 7 různých kategorií: nejlepší žena, nejlepší muž, nejlepší družstvo (4 členné), nejlepší junior a juniorka (do 21 let) a nejlepší senior či seniorka (nad 40 let). Bude také zorganizován závod pro děti, mládež a studenty, stejně jako závod pro nejlepší firmy. Závod Open Run-Up 2013 se bude sestávat ze 2 různých kategorií: nejlepší žena a nejlepší.

Organizátoři očekávají minimálně 300 běžců.

Zavítejte na www.run-up.cz a poběžte s námi na ČPZP Run-Up 2013!

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.