Kód pojišťovny

ČPZP přispívá maminkám a miminkům až 3 000 Kč

Ostrava, 30. ledna 2018 – Pokud zvažujete změnu zdravotní pojišťovny, máte do konce března čas vybrat si tu pravou. Pro nastávající maminky i ty, které už mají miminko doma, je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) díky nadstandardním příspěvkům vhodnou volbou.

Těhotné ženy a maminky, které jsou pojištěné u ČPZP, mají možnost u své zdravotní pojišťovny čerpat nadstandardní příspěvek. „Dlouhodobě patří k našim nejoblíbenějším produktům Manažerka mateřství, kde nabízíme příspěvek až 1 500 Kč. Když se k tomu připočte pětistovka nabízená v rámci programu Zdravé dítě a tisícovka pro Ženu po porodu, lze u České průmyslové zdravotní pojišťovny získat až 3 000 Kč. Pokud jde o těhotné ženy a maminky, jsme nejštědřejší ze všech zdravotních pojišťoven,“ komentuje příspěvky tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

Příspěvek na vyšetření, pomůcky i cvičení

ČPZP v rámci výše uvedených produktů přispívá například na nadstandardní vyšetření, masáže, plavání, kurzy pro těhotné a psychoprofylaktickou přípravu k porodu. Dále je možné příspěvek od ČPZP využít na cvičení pro děti do dvou let, edukační kurzy pro matky s dětmi, kosmetické přípravky k péči o dítě, monitor dechu, chůvičky, odsávačky nosních hlenů, pomůcky na kojení dětí, cvičení pro ženy.

Zpátky do formy

Ať už řešíte poporodní kila, nebo se chcete dostat do formy po vánočních svátcích, využijte příspěvek 700 korun v rámci programu Pravidelný pohyb třetí největší zdravotní pojišťovny v Česku. Program je určen pro ženy i muže od 19 let a k jeho čerpání stačí předložit doklad o zakoupení permanentky na sportovní aktivity v hodnotě nejméně 1 500 Kč. Kompletní nabídka preventivních programů je uvedena přehledně zde.

Zaregistrujte se u ČPZP do konce března

Pokud ještě nepatříte mezi 1 245 000 pojištěnců České průmyslové zdravotní pojišťovny, můžete se zaregistrovat jednoduše online, nebo osobně na kterékoliv ze 111 poboček po celé České republice. Když to stihnete do konce března, výhody a benefity můžete využívat u ČPZP již od 1. 7. 2018.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.