Kód pojišťovny

Registrační systém na očkování proti Covid-19

22.01.2021

Od 15. 1. 2021 se mohou přihlásit k očkování obyvatelé ČR starší 80 let. Registrovat se lze na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR registrace.mzcr.cz. S registrací seniorů je připravena pomoci od pondělí 25. 1. 2021 také Česká průmyslová zdravotní pojišťovna na všech svých 108 pobočkách.

Nově jsou od 25. 1. otevřeny pro veřejnost všechny pobočky České průmyslové zdravotní pojišťovny. Zaměstnanci jsou připraveni po ověření totožnosti žadatele poskytnout pojištěncům České průmyslové zdravotní pojišťovny aktivní pomoc a registrovat je do centrálního registračního systému na očkování proti koronaviru a s rezervací dostupného termínu očkování na nejvhodnějším místě.

Před návštěvou pobočky doporučujeme ověřit si aktuální provozní dobu na cpzp.cz/pobocky.

Další informace k registraci a rezervaci termínu očkování a odpovědi na nejčastější dotazy lze získat zde: Očkování proti covid-19: Spolehlivá cesta k běžnému životu – Aktuální informace o COVID-19 (mzcr.cz)

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.