Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 10% Platnost slevy je do 31.12.2021

Partner: LEROS

Rozumíme bylinkám, ctíme tradice a přinášíme kvalitní přírodní výrobky plné vůně, pohody a zdraví do Vašeho každodenního života.

Pěstitelé a sběrači nosí do výkupen Leros ty nejlepší bylinky už více než 60 let a my tak pokračujeme v tradici výroby léčivých čajů a bylinných směsí v té nejvyšší kvalitě. Vzácnou úrodu citlivě skladujeme a zpracováváme tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se v Lerosu zásadně vyhýbáme, a proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout.

Leros vypráví příběh bylinek, který v každém šálku píše jinou kapitolu. Otevírá dveře do přírody, vrací se k tradici a zároveň moderním designem souzní s 21. stoletím.

 Leros, s.r.o.  poskytuje výhodu pojištěncům ČPZP ve výši slevy 10%, a to na celý sortiment, který nabízí na webových stránkách https://www.leros.cz/eshop. Podmínkou poskytnutí slevy je zadání slevového kódu CPZP10. 

Kontakt:

LEROS, s.r.o.
U Národní galerie 470,
156 00 Praha 5 - Zbraslav
tel: +420 770 161 563
e-mail: leros@leros.cz
https://www.leros.cz/eshop

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.