Slevy s ČPZP

200 Kč jízdní kredit Platnost slevy je od 1.7.2021 do 31.10.2021

Partner: NEXTBIKE

Efektivní, rychlý a zdravý pohyb po městě.

Nextbike v Česku nabízí půjčení kol už v 22 městech

Na sdílených kolech nextbike se můžete svézt v Bakově nad Jizerou, Berounsku, Brně, Frýdku-Místku, Havířově, Hlučíně, Hradci Králové, na Kladně, v Krnově, Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti, Olomouci, Opavě, Ostravě, Pardubicích, Písku, Praze, Prostějově, na Rychnovsku, v Říčanech, Uherském Hradišti a Zlíně.

Zvýhodnění jízd pro všechny pojištěnce ČPZP – 200 Kč jízdní kredit po zadání kódu v aplikaci nextbike – lze projezdit za základní sazbu daného města (cca 10 půlhodinových jízd), nebo lze využít k nákupu tarifu (měsíční 149 Kč, roční 899 Kč). 

Jak to funguje?

1. KROK

Zaregistrujte se zdarma

Stáhněte si appku nextbike do svého mobilu a využívejte sdílených kol po celém světě. Účet aktivujete verifikací platební karty.

2. KROK

Zadejte slevový kód

Pro získání kódu zadejte zde ......................................vaše rodné číslo a následně se vám zobrazí kód do aplikace nextbike

3. KROK

Půjčte si kolo

Spusťte appku nextbike, zvolte "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit.

4. KROK

Vraťte kolo

Vraťte kolo do oficiální stanice nextbike a stáhněte páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se automaticky ukončí.

 

Více info zde: https://www.nextbikeczech.com

 

Zákaznický servis

Otevírací doba od 9:00 – 17:00
Tel: +420 581 652 047
E-mail: servis@nextbikeczech.com