Slevy s ČPZP

Sleva 2% - 15%

Partner: Cestovní kancelář EXIM tours

Společnost EXIM TOURS a.s. je cestovní kanceláří pořádající letecké zájezdy a zájezdy s vlastní dopravou.

Při čerpání slev postačí, když se pojištěnec prokáže průkazem pojištěnce nebo uvede informaci (přiloží scan kartičky pojištěnce) o tom, že je pojištěncem České průmyslové zdravotní pojišťovny při vyplňování online objednávky na online@exim.cz. Spolu s pojištěncem se zájezdu samozřejmě mohou účastnit i další osoby, avšak nárok na slevu vzniká pouze plně platícím dospělým osobám, které se zájezdu účastní spolu s pojištěncem.

O slevu lze zažádat nejpozději při rezervaci zájezdu před sepsáním smlouvy o zájezdu, a to na všech značkových prodejnách EXIM TOURS a.s., u Exim partnerů a následně i v celé prodejní síti provizních prodejců.

Sleva bude přiznána i z příplatků za SGL pokoj, hlavní budovu, all inclusive nebo výhled na moře. Slevu lze kombinovat s bonusem z karty stálého zákazníka a s dárkovým poukazem.

Slevy není možné uplatnit na dětské ceny, na nákup pouze letenky a nelze je kombinovat s jinými slevami, benefity či marketingovými akcemi.

Seznam značkových prodejen a Exim partnerů je zveřejněn ve všech katalozích a na webových stránkách www.eximtours.cz. Stejně tak lze slevu uplatnit při online objednávkách na online@exim.cz či na telefonické lince 255 787 787.

Pro období od 1.1.2020 je výše slev v rámci slevového programu zájezdů pořádaných EXIM TOURS a.s. následující:

15% na letecké zájezdy – katalogové ceny bez slev (uvedenou slevu nelze kombinovat s nabídkou „FIRST MINUTE“ a dalšími slevovými akcemi)
5% na LAST MINUTE  – Letecké zájezdy a dynamický produkt (označení u pořadatele pod kódem YEC)
3% na zájezdy z katalogu Dovolená autem, Lyžování, Eurovíkendy, Fly and Sleep
2% na letecké zájezdy  - sleva na nabídku „First minute“


Při zakoupení zájezdu přes online oddělení je třeba do poznámky uvést, že se jedná o pojištěnce ČPZP  a přiložit scan kartičky pojištěnce.  Konečnou cenu se slevou se dozvíte při zaslání smlouvy ze strany online oddělení.

Pokud budete mít nějaký problém s uznáním slevy, můžete volat na níže uvedené telefonní čísla.

Alena Bystrická
Obchodní a korporátní klientela
Babákova 2390/2
148 00 Praha 11
e-mail: a.bystricka@exim.cz
web: www.eximtours.cz