Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 8% - 10% Platnost slevy je do 31.12.2024

Partner: Cestovní kancelář Atis

Atis  je cestovní kancelář, zaměřená především na Českou a Slovenskou republiku a dále také na Německo, Itálii, Polsko, Rakousko, Slovinsko a Chorvatsko. V nabídce má téměř 500 pobytových míst s informacemi a fotogalerií k jednotlivým pobytům. Všechny pobyty dodavatele jsou pojištěny proti stornu (pobyt nenastoupen, příp. přerušen, včetně nezaviněné ztráty zaměstnání). Na pobyt objednaný pojištěncem ČPZP získávají slevu všichni platící účastníci. Slevu lze uplatnit u tuzemských i zahraničních pobytů pořádaných CK Atis, včetně (není-li u konkrétního pobytu uvedeno jinak) pobytů s doprodejovou slevou „Last“ nebo se slevou za včasný nákup „First“. Sleva se poskytuje ze základní ceny konkrétního pobytu (tzn. z ceny bez příp. příplatků, např. za rozšíření stravy z polopenze na plnou penzi, přikoupení procedur, prodloužení pobytu apod.). Počet pobytů za rok není omezen.

Výše slevy

sleva 10%  (slevový kód CPZP10)  ze základní ceny pobytu se vztahuje pro pobyty v ČR a na Slovensku.

sleva   8%  (slevový kód CPZP8) ze základní ceny pobytu se vztahuje  pro pobyty v Německu, Itálii, Polsku, Rakousku, Maďarsku, Slovinsku a Chorvatsku.

Klienti, kteří využijí tyto slevové kódy budou ověřeni, zda jsou pojištěnci ČPZP.

Slevu nelze uplatnit a pobyt se slevou nelze objednat u autorizovaných prodejců pobytů Atis. Podmínkou je, že pobyty budou objednány níže uvedenými způsoby:

  1. na www.atis.cz  (non stop – on line) při objednávání pobytu uvést do pole „Slevový kód“ příslušný slevový kód (dle země pobytu). Následně bude příslušná sleva z katalogové ceny odečtena. Možnost platby pobytu kartou.
  2. telefonem na prodejním dispečinku Atis  (on-line - tel. +420 554 787 111 po-pá od 7:30 do 17:00 hod., příp. e-mail: dispecink@atis.cz). Při telefonickém objednávání nebo na písemné objednávce pobytu uvede pojištěnec ČPZP příslušný slevový kód (dle země pobytu). K úhradě pobytu bude pojištěnci vystaven doklad k bezhotovostní platbě.


Po úhradě pobytu obdrží pojištěnec ČPZP „Voucher – ubytovací poukaz“ s příjezdovými instrukcemi k nástupu pobytu.

Klientům ČPZP bude k dispozici „Pohotovostní služba Atis“  (po-čt od 8:00 do 20:00 hod., pá–ne od 8:00 do 22:00 hod.) pro řešení případných problémů, např. s nástupem na pobyt ap.

Kontakt:

Cestovní kancelář ATIS
Fügnerova 7, 79201 Bruntál

email: dispecink@atis.cz
tel.: +420 554 787 111

 

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.