Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 5 % - 20 % Platnost slevy je do 31.12.2024

Partner: LÁZNĚ LIBVERDA

Léčit, regenerovat, relaxovat a udělat něco dobrého pro své tělo i duši – toto je římská lázeňská filozofie prověřená věky. Tímto se řídil i zakladatel lázní Kristián Filip Clam-Gallas, duchovní přesah zajištoval již tehdy Klášter Hejnice. Na tyto hodnoty navazuje i současné vedení lázní a snaží se je nadále rozvíjet tak, aby péče o klienty reflektovala moderní trendy lázeňství, duševní regeneraci i splňovala nároky na kvalitní ubytování, stravování i aktivní trávení volného času. V nabídce najdete nejen lázeňskou péči, ale i širokou nabídku wellness či léčebných pobytů, procedur a sportovních aktivit.

Poskytované slevy pro pojištěnce ČPZP:

  • 20% sleva na sportovní aktivity
  • 10% sleva na procedury
  • 5% sleva na pobytové balíčky
  • 5% sleva na hotelové ubytování

K poskytnutí slevy je nutné prokázat se průkazem pojištěnce ČPZP. Sleva není kombinovatelná s dalšími akčními nabídkami.

Objednat pobytový balíček nebo hotelové ubytování se slevou 5 % lze na stránkách lázní www.lazne-libverda.cz se zadáním promo kódu "LIBVERDA"; případně na níže uvedených emailových a telefonních kontaktech - při objednávce prosím uveďte, že jste pojištěnci ČPZP a uplatňujete slevu ve výši 5 %. Případně je možné objednání e-mailem či telefonicky na kontaktech uvedených níže. 

Procedury a sportovní aktivity doporučujeme objednat dopředu telefonicky nebo e-mailem - při objednávce prosím uveďte, že jste pojištěnci ČPZP a uplatňujete slevu ve výši 10 %, resp. 20 %.

Kontakt:

Spa Resort Libverda

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.
Lázně Libverda 82, 463 62

Tel.: (po-pá, 7:00-17:00): 731 640 652, 734 236 999, 731 663 757 nebo 734 731 289

 

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.