Kód pojišťovny

Slevy s ČPZP

Sleva 20 % na rodinné vstupné Platnost slevy je do 31.12.2024

Partner: Dolní oblast Vítkovice

Dolní Vítkovice - světově unikátní areál v centru Ostravy, kde se mezi léty 1828 až 1998 těžilo uhlí a vyrábělo surové železo. Teď se industriální komplex změnil na jedinečné vzdělávací, společenské a kulturní centrum s nadregionálním dosahem. Dennodenně slouží malým i velkým obyvatelům Ostravy i turistům ze všech koutů světa. Skipovým výtahem se jezdí na vrchol vysoké pece č. 1, v aule Gong v někdejším plynojemu probíhají odborné konference, mezinárodní kongresy a v Malém světě techniky U6 si hrají děti i jejich rodiče. V areálu se také nachází Velký svět techniky, který ukazuje vědu a techniku jako zábavnou hru, a také kulturní čtvrť Hlubina lákající nejen hudebníky a kapely, ale také sochaře, grafiky, vizuální umělce, milovníky hudebních koncertů a jiných kulturních akcí.

Získáváte slevu 20 % na rodinné vstupné do Malého světa techniky U6 nebo Velkého světa techniky.

K získání slevy je nutné, aby kupující při nákupu rodinné vstupenky předložil průkaz pojištěnce ČPZP (stačí když bude pojištěncem ČPZP pouze kupující).

Kontakt

Dolní oblast VÍTKOVICE, z.s.
Vítkovice 3004
703 00 Ostrava-Vítkovice
http://www.dolnivitkovice.cz/

Infocentrum Dolních Vítkovic
Tel.: +420 724 955 121
infocentrum@dolnivitkovice.cz

Malý svět techniky U6
ÚT - NE 10:00 - 18:00

Velký svět techniky
ÚT - NE 10:00 - 18:00Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.