Kód pojišťovny

Zásady ochrany osobních údajů v aplikaci Zdraví v mobilu

Aplikace osobní údaje využívá pouze proto, aby Vám mohla nabídnout příslušné funkce:

  • Údaj o poloze mobilního telefonu aplikace využívá pro funkce Najdi lékárnu, Najdi lékaře, Najdi pobočku ČPZP a Lékařská pohotovost.
  • Funkce „Lékařská zpráva“ slouží pro vyfotografování a uložení lékařských zpráv, proto potřebuje oprávnění pro pořizování fotografií a také přístup k fotkám, médiím a soborům. Tyto uživatelem pořízené fotografie jsou ukládány výhradně na zařízení uživatele.
  • Dále potřebujeme oprávnění na ID zařízení a informace o hovorech. Využíváme pouze ID zařízení např. pro statistiky, měřící kód, monitoring využití aplikace.
  • Aplikace vyžaduje oprávnění Povolit vykreslení přes další aplikace – toto je dáno použitým vývojovým prostředím. Zdraví v mobilu ale přes jiné aplikace nevykreslujeme.
  • Pro funkci Krok pro zdraví vyžaduje aplikace propojení s Google účtem uživatele pro získání informace o ušlých krocích. Jiné informace, ani osobní údaje během tohoto propojení nezískáváme.

Povolení cookies

V ČPZP používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.